НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь упускает победу в концовке матча с Уотфордом ###

Волынь упускает победу в концовке матча с Уотфордом
© fcvolyn.net

Через травми і дискваліфікації на заключний матч NagjiiCup лучани не змогли виставити найбойовіший склад. Горопевшек, Шабанов і Козьбан – такими були втрати «Волині». Утім, вийшли в основі молоді Никитюк і Шаповал, згодом – Чепелюк. Коли, як не в таких матчах показувати свою профпридатність тренерам? Поєдинок із «Вотфордом» хоч і був товариським, але його слід було вигравати ,аби потрапити у півфінал змагань.

І «Волинь» показала клас молодим британцям. Шість проти одного – такою була статистика за кутовими ударами у першому таймі. «Вотфорд» відбивався, але відчувалося, що надовго їх не вистачить. І після четвертого за десять хвилин кутового його захист затремтів. Подачу Герасимюка вибили на вільного Кравченка, Сергій першим дотиком круглого обробив, а другим увігнав у верхній кут воріт – 1:0. Удар у нашого кепа вийшов, «як книжка пише»!

Гіркою пілюлею стала травма Андрія Богданова. У першому ж стику на першій хвилині гри його жорстоко вдарили по нозі. Богданов трохи понакульгував, зіграв, скільки міг, але був змушений поступитися місцем Насонову.

«Вотфорд» так і не отямився після енергійного початку лучан і фактично не створив у першому таймі гольових нагод. А от у лучан мусив забивати Роман Никитюк, але його удар головою пройшов трохи вище цілі...-

Другий тайм не відкоректував гру. «Вотфорд» мав тільки один шанс, але Кичак відбив сильний постріл на кутовий. Лучани ж створювали нагоди, але не використовували. Найкращі моменти не забили Логінов і Мемешев. Сергій в акробатичному стилі пробивав «павуком» після розіграшу кутового і скидки Герасимюка, а Редвану не вистачило холоднокровності завершити дві контратаки.

Розв'язка наступила на 89 хвилині, коли місцевий індійський арбітр придумав пенальті у ворота Кичака (він, до слова, зіграв хороший матч). Польовий грав у м'-яч, англієць йому навалився на спину і суддя вказав на "точку". Дивовожний вирок на останній хвилині реалізував Якубяк, а чотири хвилини, компенсовані арбітром, преференцій «хрестоносця» не дали. Нічия 1:1 і лучани, не програвши жодного матчу, вибувають з турніру...-

«Волинь»«Вотфорд»– 1:1 (1:0)

Голы: Кравченко, 10 - Якубяк, 90

«Волынь»: Кичак - Богданов (Насонов, 14), Жуніч, Логінов, Польовий - Шаповал, Кравченко, Р. Никитюк (Діденко, 74), Герасимюк, Мемешев – Петров (Чепелюк, 46).